Medya yayın organlarında görülen "Özel Bilgi Hastanesi İçin İflas Kararı" haberlerine hastanemiz görselleri kullanılarak yer verilmektedir. İlgili iflas kararının Özel Bilgi Hastanesi ile herhangi bir hukuki ilişiği bulunmamaktadır.

Gerçeklikten uzak, yalan ve iftira içeren sözkonusu haberleri yayınlayan internet sitesi hakkında haber içeriğinin engellenmesi ve tekzip için gerekli hukuki işlemler başlatılmıştır.

Siz değerli hastalarımıza ve kamuoyuna bildirmek isteriz ki; Bilgi Hastanesi markası olarak hizmet anlayışı ve kalitesi ile tüm branşlarda hizmetimize devam etmekteyiz.

Saygılarımızla,

ÖZEL BİLGİ HASTANESİ YÖNETİM KURULU

Fizik Tedavi ve

Rehabilitasyon

Boyun,sırt, bel kas ağrıları, Omuz, dirsek, el bileği eklem ve çevresi yumuşak doku ağrıları, Osteoartrit (kireçlenme), İltihabi romatizmal hastalıkların teşhis tedavi ve rehabilitasyonu, Artrit, gut, romatoid artrit, ankilizon spondilit...

Detaylı Bilgi

Göz Sağlığı ve

Hastalıkları

Günümüz insanı günlük aktif hayatının etkisi ,daha ağır fiziksel aktiviteler yapması ve çeşitli nedenlerle kıkırdak, tendon ve kas problemleriyle sık karşılaşmaktadır.Sporcular ise daha ağır ve zor fiziksel aktiviteler nedeniyle bu tür kas ve ,tendon ve kıkırdak hasarıyla daha sık karşılaşmaktadır.

Detaylı Bilgi

Doktorlarımız

Biyokimya

Uzm. Dr.

Yusuf Alp HEPER
Göz Sağlığı ve Hastalıkları

Op. Dr.

Bülent ÖZKAN
Ortopedi ve Travmatoloji

Op. Dr

Koray BALOĞLU
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Op. Dr

Nurten KOÇ
Plastik Rek. ve Estetik Cerrahi

Doç. Dr.

Çoşkun ERÇEL
Beslenme ve Diyet

Dyt.

Pelin Peköz ASLAN
Tümünü Göster

Bizden Haberler

Bizden Haberler

  Azerbaycan Halk Cumhuriyeti'nin kuruluşunun 100. yılı dolayısıyla düzenlenen resepsiyon   Enerji Bir-Sen ile Hastanemiz arasında sağlık protokolü imzalandı
  Tümünü Görüntüle